Byrå med stenskiva

564572

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, Louis XV stil, fanerad i mahogny, dekor i intarsia, höjd 84, 86x44 cm, nyckel finns

Fanerskador, lagad skiva

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå med stenskiva

Budhistorik (1 bud)

4198283
2018-08-16 16:45:17

2018-08-23 kl 16:36
Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.