Månskensampel 1800-tal

564571

MÅNSKENSAMPEL, 1800-talets slut, vitt och rosa glas med dekor av bla vinterscen, höjd exklusive kedja ca 48(95) cm

Sprickor i glas

Belysning, Taklampor

Rum 13

Månskensampel 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
4206991
2 400
4206990
4196244
4205790
1 900
4196244

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.