Golvlampa

564563

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, smide, höj- och sänkbar, höjd 143 cm

Skärm och lampfäste med smärre skador

Belysning, Golvlampor

Golvlampa

Budhistorik (20 bud)
4207064
1 800
4207057
1 700
4207057
1 600
4207052
4207048
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.