Sideboard

564559

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, barockstil, betsad ek, inredning med bl a bestickslådor, höjd ca 92, 150x53 cm, nycklar medföljer

Smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Nycklar(3) medföljer, avhämtas i Utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Sideboard

Budhistorik (2 bud)

4206351
4198982
450

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.