Soffgrupp Danmark 1950-tal

564549

SOFFA, FÅTÖLJ, Søborg Møbelfabrik, Danmark, 1950-tal, stomme i ek, vändbara plymåer, djuphäftad klädsel i enfärgad gul respektive randig ulltextil, sitthöjd ca 40, soffans längd ca 150 cm

Lättare bruksslitage

Möbler, Soffgrupper

Baltzarsgatan 6, Malmö

Soffgrupp Danmark 1950-tal

Budhistorik (10 bud)
4208334
4 400
4208332
4 200
4208331
4206426
3 600
4206425
3 200

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.