Oidentifierad konstnär oljemålning

564536

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk monterad på pannå, otydligt signerad, ca 39x28,5 cm

enstaka mindre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (21 bud)
4205245
1 600
4206725
4205245
1 400
4206724
1 300
4205245

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.