Eva Bagge

564535

EVA BAGGE (1871-1964): Pojke med luta, signerad och daterad Eva Bagge 1945, olja på duk, ca 54x49 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Eva Bagge

Budhistorik (10 bud)
4207508
3 600
4207589
3 400
4207508
3 200
4196512
4198048
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.