Bengt Abrahamsson

564528

BENGT ABRAHAMSSON (1924-1989): Dragspelare, signerad Bengt O. Abrahamson, olja på duk, ca 32x39,5 cm

Fack 2

Bengt Abrahamsson

Budhistorik (4 bud)

4207180
500
4202151
450
4202151
4198564

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.