Rölakan

564524

MATTA, röllakan, etikettmärkt Alestalon Mattokutomo Kauhava Finland, signerad ISC, ca 245x168 cm

Fläck, bruksslitage

Mattor/Textilier

Matthylla 7

Rölakan

Budhistorik (4 bud)

4213272
4213271
4213269
600
4211821

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.