Garnityr Art Deco

564520

GARNITYR, 3 dlr., onyx och marmor, 1930-tal, Art Deco, bestående av bordsur och bokstöd, dekor i form av kvinna med spegel, längd ca 13-51, höjd 15-26 cm

Smärre slitage

Klockor/Ur

Garnityr Art Deco

Budhistorik (17 bud)
4207618
4207617
4207616
4207615
950
4207614
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.