Bordslampa

564517

BORDSLAMPA, 1970-tal, Sverige, förkromad fot, kupa i plast, höjd ca 36 cm

Kupans insida med flertal smärre nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 8

Bordslampa

Budhistorik (28 bud)
4207889
4207896
4207889
4207894
1 900
4207889
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.