Skrivbordsuppsats

564514

SKRIVBORDSUPPSATS, 6 dlr, 1900-talets första älft, slipad kristall, bläckhornets höjd 18 cm

Nagg

Glas, Övrigt glas, Diverse

Skrivbordsuppsats

Budhistorik (13 bud)
4218372
850
4218378
4218372
750
4218375
700
4218372
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.