Ikon Ryssland

564503

IKON, Ryssland, silverrissa, stämplad 1855, ca 22,5x18 cm

Skador

Silver, Diverse

Monter 31

Ikon Ryssland

Budhistorik (30 bud)
4218357
5 000
4218351
4 800
4218348
4 600
4218339
4 400
4218345
4 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.