Fartygsmodell

564502

FARTYGSMODELL, 1900-tal, trä, höjd ca 62, höjd 80 cm

Ofärdig, lagning

Nautica/Technica, Diverse

Rum 12

Fartygsmodell

Budhistorik (6 bud)
4207329
600
4206816
550
4205459
500
4206814
450
4205459

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.