Agnes Börjesson oljemålning

564476

AGNES BÖRJESSON (1827-1900), Brevet, signerad och daterad Ag Börjesson... 1870, olja på duk, ca 33x22 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Agnes Börjesson oljemålning

Budhistorik (37 bud)
4218352
4 200
4218349
4218344
3 800
4218341
3 600
4218338
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.