Skåp 1960-tal

564465

SKÅP, 1960-tal, möjligen Danmark, överdel med skåp, underdel med skåp samt 3 lådor, teakfanér, stag i ek, höjd ca 155, 170x45 cm

Bruksslitage och repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Skåp 1960-tal

Budhistorik (5 bud)
4209506
5 200
4217929
5 000
4209506
4 800
4204857
2 800
4203292

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.