Rolf Adlercreutz fotografi

564464

ROLF ADLERCREUTZ (född 1945), "Barnboksförfattaren Enid Blyton framför Green Hedges, Beaconsfield", daterad Februari 1968, fotografi, archival pigment print på bomullspapper, numrerad á tergo 1/5, bildstorlek ca 39x39 cm

Fotografi

Fack 8

Rolf Adlercreutz fotografi

Budhistorik (2 bud)

4207254
4199674

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.