Byråer 1960-tal

564460

BYRÅER, 1 par, 1960-tal, ekfanér, tre lådor, höjd 72, 81x52 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Byråer 1960-tal

Budhistorik (2 bud)

4218241
4216953

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.