Järnsäng

564454

JÄRNSÄNG, 1900-talets början. med knoppar i mässing, bäddmått ca 90x202 cm, gavlarnas höjd ca 110-126 cm

Bruksslitage, repor, färgbortfall, rost

Möbler, Övriga möbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

Järnsäng

Budhistorik (2 bud)

4207667
4197015

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.