Dalahäst

564453

DALAHÄST, trä, Mora, daterad 1983, polykromt bemålad, höjd ca 62, längd 57 cm

Smärre slitage

Diverse

Kundcenter

Dalahäst

Budhistorik (32 bud)
4207230
4207194
3 800
4207179
3 600
4207190
3 600
4207179
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.