Mässhake delar av Ryssland 1700-tal

564446

MÄSSHAKE, delar av, Ryssland, 1700-tal, bl a, siden med förgyllda trådar, ca 85x57 cm

Proveniens: Familjen Nobel

Skador, slitage

Konst, Rysk konst och konsthantverk

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (42 bud)
4213416
10 500
4213433
10 000
4213416
9 800
4213430
9 600
4213416
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.