Fogia matbord

564437

FOGIA, matbord, körsbär, 2000-tal, höjd ca 74, diameter ca 120 cm, med 3 iläggsskivor med sarg á 50 cm, total längd 270 cm, stödben medföljer

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 22

Fogia matbord

Budhistorik (9 bud)
4206018
850
4207283
4206018
600
4207280
550
4206018
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.