Serveringsvagn teak

564436

SERVERINGSVAGN, 1950-tal, teakfanerad, klaff på sidan, låda i sargen, hylla, plakettmärkt Skaraborgs möbelindustri Tibro Sverige, höjd ca 70, 85x51 cm

Slitage, ett hjul med torkat och skadat gummi

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Serveringsvagn teak

Budhistorik (18 bud)
4208328
1 300
4208300
4208247
4208127
4208116
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.