Monogramisten M K oljemålning

564429

MONOGRAMISTEN M K (1800-/1900-tal), sannolikt Tyskland, blomsterstilleben, signerad M.K., daterad 1905, olja på duk, ca 70 x 50 cm

Smärre färgbortfall samt dukskada

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Monogramisten M K oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4207461
4207315
4200157
700
4197480
650
4196955
600

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.