Soffbord

564428

SOFFBORD, sannolikt Börge Mogensen, 1950-tal, massiv ek, höjd ca 58, 127x53 cm

Slitage, sprickor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Soffbord

Budhistorik (4 bud)

4218155
550
4216588
500
4216586
4216585

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.