Båtmodell skonare

564427

BÅTMODELL, 1900-talets mitt, fyrmastat skonert skepp, längd ca 100 cm

Fläckar, slitage

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Rum 12

Båtmodell skonare

Budhistorik (10 bud)
4207118
3 400
4198281
3 200
4207105
4198281
2 800
4207104
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.