Sideboard 1900-talets mitt

564426

SIDEBOARD, 1950-tal, fanerat i teak, skjutdörrar, invändigt med hylla, höjd ca 77, 100x45 cm

Solblekt, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Sideboard 1900-talets mitt

Budhistorik (22 bud)
4218119
1 700
4217952
1 600
4217940
4217732
1 400
4217722
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.