Martin Tengberg

564423

MARTIN TENGBERG (1877-1941): Gårdsmotiv efter Johan Krouthén, signerad, olja på duk, ca 58x73 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Martin Tengberg

Budhistorik (17 bud)
4218215
4218229
4218215
4218226
950
4218215
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.