Spegel senempire

564422

SPEGEL, senempire, 1800-talets andra hälft, mahognyfanerad, 129x57 cm

Sprickor, krön saknas

Speglar

Rum 3

Spegel senempire

Budhistorik (15 bud)
4216405
4216404
950
4216403
900
4216402
850
4216401

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.