Fritz Kärfve oljemålning

564421

FRITZ KÄRFVE (1880-1967): Sanddyner, signerad F Kärfve, olja på pannå, ca 37x53 cm

Konst, Äldre måleri

Fritz Kärfve oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4207277
450
4207214
4207276
4207214
4198796

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.