Albert Krüger oljemålning

564418

ALBERT KRÜGER (1885-1965): Kustmotiv, signerad Alb Krüger, olja på pannå, ca 40x53 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Albert Krüger oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4199233
750
4207690
700
4199233
650
4207684
600
4199233
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.