Karl-Johanstolar

564412

STOLAR, 4 st, Karl Johan, 1800-talets första hälft, i mahognyfanér, sitthöjd 46 cm

Sprickor, fanérbortfall och lagningar

Möbler, Stolar

Rum 15

Karl-Johanstolar

Budhistorik (16 bud)
4218034
2 400
4217853
4218032
4217853
1 800
4217822
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.