Karmfåtöljer 1 par jugend

564410

KARMFÅTÖLJER, 1 par, jugend, 1900-talets första hälft, mahogny, faststoppad resårsits, klädd rygg och bakstycke, sitthöjd ca 43 cm

Slitage och fläckar

Möbler, Stolar

Rum 3

Karmfåtöljer 1 par jugend

Budhistorik (21 bud)
4208991
1 600
4208989
4208988
1 400
4208987
1 300
4208986

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.