Byrå 2-lådig rokokostil

564385

BYRÅ, 2-lådig med marmorskiva, rokokostil, 1900-talets mitt, höjd ca 79, 73x41 cm

Mindre repor, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå 2-lådig rokokostil

Budhistorik (13 bud)
4219023
1 300
4215115
4215115
4215169
4215115
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.