Milan Halaska

564372

MILAN HALASKA (Tjeckien/Sverige, 1922-1993): Gröna Lund, signerad och daterad 92, pastell, ca 54x38,5 cm

Marginal med dedikation

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 1

Milan Halaska

Budhistorik

2018-08-24 kl 16:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.