Åke Lagerborg skulptur

564371

ÅKE LAGERBORG (född 1927): ''Brusten utväg'', metall, sockel av trä, signerad och daterad Åke Lagerborg 1964, höjd med sockel ca 32 cm

Konst, Skulpturer

Monter 26

Åke Lagerborg skulptur

Budhistorik (11 bud)
4211683
4202409
750
4202409
700
4211680
650
4202409
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.