Ivar Franke

564368

IVAR FRANKE (1913-1999): Kustmotiv med hus, signerad I Franke, olja på duk, ca 81x117 cm

Rum 9

Ivar Franke

Budhistorik (6 bud)
4211593
4211590
1 300
4211589
4211587
4210276

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.