Oljemålning

564365

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustby, signerad H.Andersson, olja på duk, ca 60x73 cm

Rum 5

Oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4210191
2018-08-23 19:29:31

2018-08-24 kl 13:04
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.