Ellis Wallin oljemålning

564363

ELLIS WALLIN (1888-1972): ''Tidig vår Uppsala'', signerad och daterad Ellis Wallin -53, olja på duk, ca 54x65 cm

Rum 5

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4209074
1 300
4200247
4200247
4204194
4200247

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.