Åke Wilhelm Andersson

564361

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Komposition, signerad åwa, olja på duk, ca 70x100 cm

Fack 6

Åke Wilhelm Andersson

Budhistorik (13 bud)
4211844
2 400
4211612
4203568
4203568
1 800
4211579
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.