Einar Palme

564356

EINAR PALME (1901-1993): Stockholm, signerad och daterad Einar Palme 1970, olja på duk uppfäst på pannå, ca 16x38 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 5

Einar Palme

Budhistorik (2 bud)

4211060
4209554

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.