Karl Dahlqvist oljemålning

564351

KARL DAHLQVIST (1900-1971): Flicka med docka signerad och daterad Karl Dahlqvist 1921, olja på duk, ca 140x103 cm

Rum 9

Karl Dahlqvist oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4209931
2 800
4209928
2 600
4209929
2 600
4209928
2 400
4209927

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.