Oidentfierad konstnär oljemålningar

564350

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): (2) Stockholmsmotiv, olja på pannå, ca 16x24 cm vardera

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Budhistorik (13 bud)
4209523
900
4209298
850
4208026
4208761
4208026
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.