Jackie Lynd fat i stengods

564349

JACKIE LYND, fat, stengods, "Aladins lampa", signerad Jackie Lynd Rörstrand, numrerad 11/150, diameter ca 62 cm

Keramik/Porslin, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Jackie Lynd fat i stengods

Budhistorik (3 bud)

4210635
500
4209174
4205055

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.