Per Julius akvarell

564330

PER JULIUS (född 1951): Höstlandskap, signerad P. Julius, akvarell, ca 46,5x35 cm

Tavelvagn 2

Per Julius akvarell

Budhistorik (7 bud)
4207379
4205585
4205156
4204870
600
4202712
550

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.