Åke Wilhelm Andersson

564319

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Kompostion, signerad åwa, olja på duk, ca 38x57 cm

krackeleringar

Rum 3

Åke Wilhelm Andersson

Budhistorik (1 bud)

4206494
2018-08-21 21:23:31

2018-08-24 kl 18:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.