Eric Arosell oljemålning

564317

ERIC AROSELL (1906-1985), interiör från smedja, signerad Arosell, olja på pannå, ca 88x114 cm

Rum 4

Eric Arosell oljemålning

Budhistorik

2018-08-22 kl 12:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.