Trågsoffa gustaviansk

564307

TRÅGSOFFA, gustavianskt provinsarbete, 1800-talets början, träskuren dekor, gråmålad, längd ca 195 cm

Renoverad och kompletterad, lagningar, slitage

Möbler, Soffor

Rum 18

Trågsoffa gustaviansk

Budhistorik (33 bud)
4212425
19 500
4212424
19 000
4212418
18 500
4212421
18 500
4212418
18 000

Slutpris SEK:
19 500
1 882 EUR, 2 137 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.