Teckningar 10 st

564295

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 10 st, teckningar, 1950/60-tal, blandteknik, signerade O. Mara, bildmått ca 23,5x15 cm

Pappret något gulnat

Konst, Teckningar

Monter 21

Teckningar 10 st

Budhistorik (13 bud)
4207910
850
4198041
4207907
4198041
750
4207904
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.