Carl Brandt oljemålning

564294

CARL BRANDT (1852-1930): landskapsmotiv, olja på duk, signerad C Brandt, ca 89x124 cm

Något bucklig duk på vissa ställe, mindre reva

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4211138
4211136
500
4207731
450
4203139

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.